HOTEL PTTK Kamieniec W OŚWIĘCIMIUI

Adres

32-600 Oświęcim
ul. Zajazdowa 2

Strona internetowa

www.hotel-kamieniec.com.pl

Dlaczego warto do nas przyjechać ?

Bo pragniemy zaoferować swoim gościom pierwszej klasy obsługę w hotelu i restauracji. Dysponujemy sześcioma pokojami 2-osobowymi, sześcioma pokojami 3-osobowymi, jednym pokojem 4-osobowymi i jednym pokojem 5-osobowym, każdy z WC i łazienką.

Gdzie jesteśmy ?

Jesteśmy częścią sieci hoteli i pensjonatów PTTK. Hotel jest położony na południowych przedmieściach Oświęcimia, na terenie dwuhektarowej, zielonej posiadłości w bezpośrednim sąsiedztwie Soły (tylko 400 metrów). Budynek jest otoczony wspaniałym i pięknie utrzymanym ogrodem, którego główną ozdobą są olbrzymie kasztany. Położenie hotelu gwarantuje spokojny wypoczynek i relaks. W ogrodzie organizujemy przyjęcia i ogniska połączone z pieczeniem na grillu.
Teren Hotelu jest ogrodzony i zamykany na noc, parking dla samochodów osobowych znajduje się wewnątrz ogrodzonej posiadłości i ponadto jest ubezpieczony. Oprócz parkingu, dla samochodów gości hotelowych przewidziano jeszcze dwa zamykane garaże.
W hotelu znajduje się restauracja, a w sali bankietowej, która może pomieścić ponad 40 osób urządzamy przyjecia, wesela i konferencje. Zwierzęta domowe są u nas także mile widziane.

Pokoje

Mamy do zaoferowania swoim gościom łącznie 39 miejsc (44 z dostawkami) w sześciu pokojach 2-osobowych, sześciu pokojach

3-osobowych, jednym pokoju 4-osobowym i jednym pokoju 5-osobowym w następującym układzie:

I piętro:
trzy pokoje 2-osobowe (nr 104, 105, 106)
trzy pokoje 3-osobowe (nr 102, 103, 107)
jeden pokój 5-osobowy (nr 101)

II piętro
trzy pokoje 2-osobowe (nr 204, 205, 206)
trzy pokoje 3-osobowe (nr 202A, 202B, 203)
jeden pokój 5-osobowy (nr 201)

W każdym pokoju jest komfortowo urządzony, z własną, nową, wykafelkowaną łazienką z kabiną prysznicową i WC. W pokojach są także radia i zastawa stołowa.

Jak do Nas dojechać?

– Od Krakowa autostradą A4 – wyjazd na Chrzanów, potem drogą nr 948 na Kęty
– Od strony Katowic drogą krajową nr 1 na Tychy, potem zjazd na drogę nr 44 na Oświęcim, w Oświęcimiu drogą nr 948 na Kęty
– Od strony Bielska-Białej drogą lokalną przez Wilamowice lub Brzeszcze, w Oświęcimiu wyjazd drogą nr 948 na Kęty

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Scroll to Top