Aktualnie jesteś tutaj: Strona główna POWIĘKSZONE RABATY HANDLOWE PTTK
Polecamy i zapraszamy
Ogłoszenia i przetargi
Zapraszamy do schronisk górskich PTTK:
  • na Kalatówkach,
  • na Hali Kondratowej
  • na Polanie Chochołowskiej
  • na Hali Ornak
  • na Hali Gąsienicowej
  • w Dolinie Pięciu Stawów Polskich,
  • w Dolinie Roztoki
  • nad Morskim Okiem
Informacja i rezerwacja: www.schroniskapttk.pttk.pl

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI
[2010-07-22] POWIĘKSZONE RABATY HANDLOWE PTTK

Zasady udzielania

powiększonych rabatów handlowych PTTK w Schroniskach PTTK w Karpatach  Zachodnich, prowadzonych przez Spółkę z o.o. Schroniska i Hotele PTTK  „Karpaty”.

1. Schronisko udziela rabatu handlowego PTTK na zasadach określonych Uchwałą Zarządu Głównego PTTK nr 109/XV/2003 z dnia 28 czerwca 2003 roku oraz Zarządzeniem nr  5/2005 Sekretarza Generalnego ZG PTTK z dn. 29 sierpnia 2005 roku w sprawie zasad realizacji Rabatu PTTK.

1. Korzystając z przepisu § 3.3 powyższego Zarządzenia Sekretarza Generalnego ZG PTTK, członkowie PTTK osoby uprawnione z tytułu jak w pkt. 1 nin. zasad, a posiadające wymienione niżej wyróżnienia i uprawnienia PTTK , otrzymują rabat powiększony do wysokości:

·        odznaczeni Srebrną Honorową Odznaką PTTK, Srebrną Odznaką „Zasłużony Pracownik PTTK”, posiadający uprawnienia PTTK, instruktorów, przodowników turystyki kwalifikowanej, społecznych opiekunów zabytków, społecznych opiekunów przyrody, strażników ochrony przyrody, znakarzy, opiekunowie SKKT PTTK i przewodnicy

30% (trzydzieści procent),

·        odznaczeni Złotą Honorową Odznaką PTTK i Złotą Honorową Odznaką „Zasłużony Pracownik PTTK”

50% (pięćdziesiąt procent)

·        Członkowie Honorowi PTTK

80% (osiemdziesiąt procent).

3.    Powiększonych rabatów udziela się na podstawie ważnej imiennej legitymacji  PTTK będącej jednocześnie kartą rabatową PTTK z bieżąco opłaconymi składkami oraz legitymacji dokumentującej uprawnienia do dodatkowych rabatów:

- Członkowie Honorowi PTTK – legitymacji nadania godności Członka Honorowego PTTK,

- członkowie odznaczeni odznakami honorowymi PTTK oraz „Zasłużony Pracownik PTTK” – legitymacji

odznaczenia,

- członkowie posiadający uprawnienia PTTK; instruktorów, przodowników turystyki kwalifikowanej,

znakarzy oraz przewodnicy – legitymacji uprawnienia,

- opiekunowie SKKT PTTK – zaświadczeniem

1. Wymóg posiadania opłaconej rocznej składki członka PTTK o którym mowa w  pkt. 3 nie dotyczy Członków Honorowych oraz dzieci i młodzieży z domów dziecka, zakładów opiekuńczych, szkół specjalnych  zwolnionych z tych opłat na podstawie § 6 ust. 2 Uchwały ZG PTTK nr 1/XIV/97 z 18.10.1997r.

1. Zasady określone w pkt. 2 obligatoryjne obejmują okres do 3 (trzech) następujących po sobie dni pobytu w jednym i tym samym obiekcie.

1. W przypadku wątpliwości co do podstaw ubiegania się o powiększony rabat (nieczytelne zapisy lub inne usterki w dokumentach o których mowa w pkt. 3) Schronisko ma prawo odmówić udzielenia powiększonego rabatu, precyzując powód odmowy. Ewentualne zgłoszone w tej sprawie reklamacje rozpatruje i decyzje w sprawie podejmuje Zarząd Spółki.</li> </ol> <p class=">

Zarząd Spółki

Schroniska i Hotele PTTK „Karpaty”

KRS 0000135063 Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście